| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | DownSpout-vervaardigingsmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | Machine voor het rollen van dakgoot regenpijpen |
|---|---|
| Op maat gemaakt | Op maat gemaakt |
| Transmissiemethode | Hydraulische druk |
| Materiaaldikte | 0,3-0,8 mm of op maat gemaakt |
| Asdiameter | Φ60 mm (massieve as) |
| Hoofd motorvermogen | 5,5 kW |
| Besturingssysteem | PLC-besturing |
| Vormrol | 16 rijen |
| Grondstof | Gekleurd staalplaat, roestvrij staal of gegalvaniseerd |
| Materiaal vormrol | 45# |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Productiecapaciteit | 30 sets/maand |
| Gebruik | Dak, muur |