| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Machinesysteem | Integral vierkant frame |
|---|---|
| Aantal rolgroepen | 30 rijen gevormd |
| Spindeldiameter | φ60 mm |
| Hoofdmotorvermogen | 11 kW |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Productiesnelheid | 15-20M/min |
| Voedingsmethode | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Elektrisch besturingssysteem | PLC's |