| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Pipeline |
| Ronde diameter | 200-1600 mm |
| Machinaframe | 80 * 80 vierkant buis frame stijl |
| Machinaal platform | Geïntegreerd ijzeren plaatplatform |
| Kasset met tegels | bovenste afneembare tegeldoos |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Hydraulische druk |
| Aantal walsen | 5 rijen vormende lineaire geleidingsboogtransmissie |
| Specificatie | 7000 mmx2000 mmx1800 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 400/set |