| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η πλήρως αυτόματη μηχανή παλετοποίησης έχει σχεδιαστεί για αυτόματη στοίβαξη χρωματιστών χαλύβδινων πλακών και μεταλλικών φύλλων. Διαθέτοντας σύστημα κίνησης αλυσίδας 1 ιντσών και σύστημα ελέγχου PLC, προσφέρει σταθερή, υψηλής ταχύτητας λειτουργία που μειώνει σημαντικά τη χειρωνακτική εργασία, βελτιώνοντας παράλληλα την αποδοτικότητα παραγωγής.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με πλαίσιο από χαλύβδινο κανάλι βαρέως τύπου 280mm, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ακαμψία και σταθερή απόδοση. Υποστηρίζει μήκη επεξεργασίας από 1500-6000mm, πλάτη τροφοδοσίας 600-950mm, ύψη στοίβαξης έως 300mm και μέγιστη χωρητικότητα φορτίου 6 τόνων για να καλύψει ποικίλες βιομηχανικές απαιτήσεις.
Ελεγχόμενος από ανεξάρτητο πίνακα ελέγχου οθόνης αφής, ο εξοπλισμός παρέχει ακριβή τοποθέτηση και τακτοποιημένη στοίβαξη. Προσαρμόζεται απρόσκοπτα σε προϊόντα διαφορετικών μεγεθών, σχημάτων και βαρών, προσφέροντας ομαλή τροφοδοσία και σταθερά αποτελέσματα στοίβαξης, ενώ αποτρέπει τη ζημιά στα υλικά.
Κατασκευασμένο από την Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd., αυτή η παλετοποιητής προσφέρει αξιόπιστη ποιότητα, εκτεταμένη διάρκεια ζωής και απλή συντήρηση. Κάθε μονάδα υποβάλλεται σε αυστηρό έλεγχο πριν από την παράδοση, καθιστώντας την μια σταθερή και πρακτική επιλογή για αυτοματοποιημένες γραμμές παραγωγής.
Το μηχάνημα υποστηρίζει προσαρμοσμένα χρώματα και διαμορφώσεις, με συσκευασία από πλαστική μεμβράνη και χαλύβδινο σύρμα που εξασφαλίζει ασφαλή μεταφορά. Περιλαμβάνει εγγύηση ενός έτους και δια βίου τεχνική υποστήριξη, καθιστώντας το ευρέως εφαρμόσιμο σε γραμμές επεξεργασίας μετάλλων και παραγωγής δομικών υλικών παγκοσμίως.
| Αριθμός Μοντέλου | Πλήρως αυτόματη μηχανή παλετοποίησης |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Παλετοποίηση |
| Ράφι | Χαλύβδινο κανάλι 280mm |
| Εύρος μήκους χρήσης | 1500mm-6000mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Μέγιστο ύψος παλετοποίησης | 0mm-300mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ξεχωριστό ηλεκτρικό κουτί ελέγχου οθόνης αφής |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προδιαγραφή | 12500mmX2000mmX1500mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο Μεταφοράς | Σταθερό με πλαστική μεμβράνη & χαλύβδινο σύρμα |
| Παραγωγική Ικανότητα | 400 σετ/έτος |