| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτός ο επαγγελματικός ηλεκτρικός κόφτης λαμαρίνας έχει αναπτυχθεί ειδικά για μηχανήματα κατασκευών και επεξεργασία μεταλλικών φύλλων, προσφέροντας σταθερή και αποδοτική απόδοση κοπής για εφαρμογές στο εργοτάξιο και στο εργοστάσιο. Υιοθετεί ένα σύστημα ηλεκτρικής κίνησης υψηλής απόδοσης, παρέχοντας ισχυρή και σταθερή ισχύ για γρήγορη κοπή χαλύβδινων φύλλων και άλλων μεταλλικών υλικών, αυξάνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα κοπής σε σύγκριση με χειροκίνητα ή ημιαυτόματα εργαλεία.
Το μηχάνημα διαθέτει στιβαρή, βαρέως τύπου συγκολλητή κατασκευή για εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα, ελαχιστοποιώντας τους κραδασμούς και την παραμόρφωση κατά τη λειτουργία πολλών ωρών. Οι λεπίδες και τα εξαρτήματα καθοδήγησης που έχουν κατασκευαστεί με ακρίβεια εξασφαλίζουν καθαρές, επίπεδες κοπές χωρίς γρέζια ή ζημιά στο υλικό, βελτιώνοντας αποτελεσματικά την ποιότητα του τεμαχίου εργασίας και μειώνοντας τα απόβλητα.
Η ασφάλεια και η ευκολία χρήσης έχουν ληφθεί πλήρως υπόψη στο σχεδιασμό του. Έρχεται με πλήρεις προστασίες ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένης της προστασίας από υπερφόρτωση και της έκτακτης διακοπής, μαζί με μια απλή διάταξη ελέγχου που επιτρέπει στους χειριστές να ξεκινήσουν γρήγορα χωρίς εκτεταμένη εκπαίδευση. Συμπαγές και λογικό στη δομή, είναι εύκολο στην εγκατάσταση, τη ρύθμιση και τη συντήρηση, προσαρμοζόμενο καλά σε διάφορα σενάρια εργασίας.
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. εφαρμόζει αυστηρό ποιοτικό έλεγχο σε κάθε στάδιο παραγωγής, από την επιλογή υλικών έως τη συναρμολόγηση και την επιθεώρηση του τελικού μηχανήματος, διασφαλίζοντας εξαιρετική ανθεκτικότητα και αξιοπιστία κάθε ηλεκτρικού κόφτη λαμαρίνας. Αυτά τα προϊόντα έχουν κερδίσει υψηλή αναγνώριση και εμπιστοσύνη από πελάτες παγκοσμίως για τη σταθερή τους απόδοση και τη μεγάλη διάρκεια ζωής τους.
Με ισχυρή ευελιξία, αυτός ο ηλεκτρικός κόφτης λαμαρίνας χειρίζεται διάφορες προδιαγραφές και τύπους μεταλλικών φύλλων, ταιριάζοντας απόλυτα με τον επόμενο εξοπλισμό επεξεργασίας για να σχηματίσει μια αποδοτική γραμμή παραγωγής. Βοηθά τις επιχειρήσεις να μειώσουν την εργασία, να βελτιστοποιήσουν τη ροή εργασιών και να αυξήσουν τη συνολική παραγωγικότητα, καθιστώντας το μια πρακτική και αξιόπιστη λύση κοπής για τις σύγχρονες κατασκευές και την επεξεργασία μετάλλων.
| Κάθετο φύλλο | Κατασκευασμένο από κάθετο φύλλο πάχους 12mm |
| Άνω και κάτω βάσεις εργαλείων | Συγκολλημένο από μεσαίο φύλλο πάχους 30mm |
| Διάμετρος άξονα | 70mm |
| Κινητήρας | Κινητήρας πέδησης 7.5kW |
| Κατά προσέγγιση βάρος | Περίπου 560kg |
| Υλικό λεπίδας | Εννέα-χρωμίου-πυριτίου |
| Κατά προσέγγιση διαστάσεις μηχανήματος | 1750mm*750mm*1000mm |