| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. σας φέρνει έναν επαγγελματία1Μηχανή εξισορρόπησης από ανοξείδωτο χάλυβα.3mΗ ενσωματωμένη αυτή γραμμή παραγωγής πραγματοποιεί μια πλήρως αυτόματη διαδικασία από την αποσύνδεση, την τροφοδοσία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία, την επεξεργασία και την επεξεργασία.Επεξεργασία κυλίνδρων για την κοπή σταθερού μήκους και την τελική παραγωγή φύλλωνΜε ώριμη τεχνολογία παραγωγής και αυστηρό έλεγχο ποιότητας, αυτό το μηχάνημα παρέχει σταθερή, αποτελεσματική και αξιόπιστη απόδοση για μακροπρόθεσμη βιομηχανική παραγωγή.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με μια βαριά δομή για να εξασφαλίσει ισχυρή σταθερότητα και μακρά διάρκεια ζωής.μειώνει αποτελεσματικά τις δονήσεις και εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία.
| Μοντέλο μηχανής | 1Μηχανή εξισορρόπησης από ανοξείδωτο χάλυβα.3m |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος υλικού | 1-2mm (Συμβατικό: 2mm) |
| πλάτος τροφοδοσίας | 1300 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικό πλάτος σχηματισμού | 1250 χιλιοστά |
| Φτιάχνοντας Πιστοποιητικά | 7 πάνω, 6 κάτω |
| Κύριο άξονα | Φ90 mm στερεός άξονας |
| Υλικό κυλίνδρων | 45Cr, σβησμένο, κατεστραμμένο, χρωματισμένο |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5KW |
| Ταχύτητα εργασίας | 15-25m/min |
| Σύστημα κοπής | Ηλεκτρική κούρεμα, χωρίς βούρτσα, τηλεχειριζόμενη |
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ + οθόνη αφής |
| Ακριβότητα μήκους | ±1 mm |
| Τετάρτη | Τριφογενής 380V 50Hz |
Αυτή η μηχανή εξισορρόπησης έχει ειδικά αναπτυχθεί για φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα και χρησιμοποιείται ευρέως στην επεξεργασία φύλλων μετάλλων, την κατασκευή μετάλλων, τη μηχανική διακόσμησης και άλλες βιομηχανίες.Με ταχύτητα εργασίας 15-25m/min και 7Ο ισχυρός κινητήρας των.5KW βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα της παραγωγής διατηρώντας την υψηλή ποιότητα επεξεργασίας.
Ο εξοπλισμός υιοθετεί ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου με οθόνη αφής PLC και μετρητή μήκους υψηλής ακρίβειας, εξασφαλίζοντας ανοχή μήκους εντός ± 1 mm.Η ηλεκτρική συσκευή κοπής χρησιμοποιεί λεπίδες κράματος Cr12 για να επιτύχει καθαρόΗ λειτουργία με τηλεχειρισμό καθιστά τη μηχανή πιο βολική και ασφαλέστερη στη χρήση.
Χάρη στην πλήρως συγκολλημένη δομή και την ενισχυμένη συσκευασία, η μεταφορά δεν θα επηρεάσει την ακρίβεια των κυλίνδρων ή το πλαίσιο της μηχανής.
Το ηλεκτρικό ντουλάπι διαθέτει ένα ανθεκτικό στην σκόνη και την υγρασία σχεδιασμό, επιτρέποντάς του να λειτουργεί κανονικά ακόμη και μέσα σε ένα απλό εξωτερικό καταφύγιο.
Θα ολοκληρώσουμε την παραγωγή εγκαίρως σύμφωνα με τον επιβεβαιωμένο χρόνο προετοιμασίας.
Ναι, έχουμε έμπειρους τεχνικούς που μπορούν να παρέχουν επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και συμβουλές όποτε χρειαστείτε.
Μπορούμε να κατασκευάσουμε, να σχεδιάσουμε, να εγκαταστήσουμε και να θέσουμε σε λειτουργία διάφορα μηχανήματα σχηματισμού κυλίνδρων, συμπεριλαμβανομένων τόσο των τυποποιημένων όσο και των προσαρμοσμένων.Αλλά ο αγοραστής είναι υπεύθυνος για τα αεροπορικά εισιτήρια και τη διαμονή των τεχνικών μας..