| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η πλήρως αυτόματη συσκευή παλέτισης είναι μια επαγγελματική συσκευή στοίβασης που έχει σχεδιαστεί για αποτελεσματικό βιομηχανικό χειρισμό.συνεχή και αξιόπιστη λειτουργία, μειώνοντας σημαντικά την εργασία και βελτιώνοντας τη συνολική αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με βαρύ 280mm καναλιού χάλυβα πλαίσιο για ισχυρή ακαμψία και σταθερή λειτουργία.μέγιστο ύψος παλέτισης 300 mm, και χωρητικότητας φορτίου έως 6 τόνους, προσαρμόζοντας τις περισσότερες βιομηχανικές απαιτήσεις στοίβασης.
Ελέγχεται από ένα ανεξάρτητο κιβώτιο ελέγχου με οθόνη αφής, ο εξοπλισμός επιτυγχάνει ακριβή τοποθέτηση και ομαλή στοίβαση.και μπορεί να χειρίζεται προϊόντα διαφορετικού μεγέθους, σχήματα και βάρη χωρίς χειροκίνητη ρύθμιση κατά τη λειτουργία.
Παραγωγή:Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd., αυτή η συσκευή παλετισμού διαθέτει σταθερή δομή, μακρά διάρκεια ζωής και σταθερή απόδοση.καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική και αξιόπιστη επιλογή για τα εργοστάσια.
Το μηχάνημα είναι συσκευασμένο με πλαστική ταινία και ατσάλινο σύρμα για ασφαλή μεταφορά.Χρησιμοποιείται ευρέως σε χρωματικά πλακάκια από χάλυβα, γραμμές παραγωγής χαρτών και προφίλ σε όλο τον κόσμο.
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή πλήρως αυτόματης συσκευασίας παλέτων |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρήση | Παλλέτιση |
| Ρακ. | Χάλυβα διαύλου 280 mm |
| Χρησιμοποιήστε εύρος μήκους | 1500 mm-6000 mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οδήγησης | Αλυσίδα κίνησης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Μέγιστο ύψος παλέτισης | 0 mm-300 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Διαχωρισμένο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με οθόνη αφής |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προδιαγραφές | 12500mmX2000mmX1500mm |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και καλώδιο από χάλυβα |
| Κατανάλωση | 400 σύνολα/έτος |