| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτό το πλήρως αυτόματο μηχάνημα παλέτισης έχει σχεδιαστεί για την αποτελεσματική και ομαλή στοίβαση χρωματικών πλακών από χάλυβα, φύλλων μετάλλου και προφίλ.Μηχανοκίνητα οχήματα, με κινητήρα, επιτρέπει τις αυτόματες εργασίες λήψης και στοιβάσεως υλικών, μειώνοντας σημαντικά την ένταση της χειρωνακτικής εργασίας, βελτιώνοντας παράλληλα τη συνολική αποδοτικότητα της παραγωγής.
Η μηχανή λειτουργεί με εξαιρετική ομαλότητα και είναι κατασκευασμένη για συνεχή μακροχρόνια λειτουργία, καθιστώντας την ιδανική για τις απαιτήσεις βιομηχανικής μαζικής παραγωγής.
Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατασκευασμένος με μια ανθεκτική χάλυβα δομή βαρέων καναλιών και εξασφαλίζει εξαιρετική σταθερότητα και ανώτερη ικανότητα φόρτωσης.Το αξιόπιστο σύστημα κίνησης αλυσίδας σε συνδυασμό με τα εξαρτήματα ελέγχου ακρίβειας παρέχει ακριβή θέση και καθαρά αποτελέσματα στοίβασηςΟ έξυπνος σχεδιασμός της δομής ελαχιστοποιεί τη λειτουργική φθορά, με αποτέλεσμα εξαιρετική αντοχή και σταθερή απόδοση.
Με ένα διαισθητικό σύστημα ελέγχου, αυτή η συσκευή παλέτισης επιτρέπει στους χειριστές να ορίζουν γρήγορα τις παραμέτρους και να προσαρμόζουν τις προδιαγραφές στοίβασης για διαφορετικά υλικά.Δείχνει εξαιρετική προσαρμοστικότητα σε διάφορα μεγέθη και τύπους προϊόντων, διατηρώντας παράλληλα σταθερή απόδοση στοίβασης χωρίς να βλάπτει τις επιφάνειες του υλικού.
Κατασκευάζεται από την Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. σύμφωνα με αυστηρά πρότυπα ελέγχου ποιότητας,κάθε συσκευή παλετιρίσματος υποβάλλεται σε ολοκληρωμένη δοκιμή πριν από την παράδοση για να εξασφαλιστεί αξιόπιστη λειτουργία και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.Παραδοτείται ευρέως στις βιομηχανίες κατασκευαστικών υλικών και μεταλλικής επεξεργασίας για την πρακτική λειτουργικότητά του και τη λειτουργική σταθερότητα.
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή πλήρως αυτόματης συσκευασίας παλέτων |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρήση | Παλλέτιση |
| Ρακ. | Χάλυβα διαύλου 280 mm |
| Χρησιμοποιήστε εύρος μήκους | 1500 mm-6000 mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οδήγησης | Αλυσίδα κίνησης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Μέγιστο ύψος παλέτισης | 0 mm-300 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Διαχωρισμένο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με οθόνη αφής |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προδιαγραφές | 12500mmX2000mmX1500mm |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και καλώδιο από χάλυβα |
| Κατανάλωση | 400 σετ/έτος |