| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει τη μηχανή ισοπέδωσης από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 1,3 μέτρων, μια λύση υψηλής απόδοσης για το σχηματισμό κυλίνδρων που έχει κατασκευαστεί για ακρίβεια, σταθερότητα και μακρά διάρκεια ζωής.Κατασκευασμένα για την αποτελεσματική επεξεργασία φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα, η ενσωματωμένη αυτή γραμμή παραγωγής καλύπτει το ξετυλίγμα, την καθοδηγούμενη τροφοδοσία, το σχηματισμό κυλίνδρων, την κοπή σταθερού μήκους και την παραγωγή τελικού προϊόντος.
Η συσκευή αυτή διαθέτει μια βαριά μηχανική δομή που εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία σε συνεχή παραγωγή.παρέχοντας ισχυρή ακαμψία και ελάχιστες δονήσειςΤο σύστημα σχηματισμού χρησιμοποιεί 7 άνω και 6 κατώτερους κυλίνδρους με πλήρη πίεση, 90 mm στερεούς κύριους άξονες, και 40Cr κυλίνδρους άξονες.
Οι κυλίνδροι είναι κατασκευασμένοι από χάλυβα 45Cr με θέρμανση, θέρμανση, χρωματοποίηση και ακρίβεια άλεσης, παρέχοντας εξαιρετική αντοχή στην φθορά και ομαλό σχηματισμό φύλλου.5KW κινητήρας και κιβώτιο ταχυτήτων της Σαγκάης, το μηχάνημα λειτουργεί δυνατά και ανθεκτικά.
Με πλάτος εργασίας 1300 mm και αποτελεσματικό πλάτος σχηματισμού 1250 mm, αυτό το μηχάνημα είναι ειδικά κατασκευασμένο για φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα με εύρος πάχους 1-2 mm (2mm πρότυπο).Υποστηρίζει την υψηλής απόδοσης παραγωγή με ταχύτητα εξόδου 15-25m/min, βελτιώνοντας σημαντικά την καθημερινή παραγωγικότητα.
Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με ένα ακριβές κούρεμα και ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου για υψηλή ακρίβεια και εύκολη λειτουργία.παρέχοντας απαλλαγμένη από σπασμούς κοπή και εξαιρετικά χαμηλή συντήρησηΣυμπεριλαμβάνεται ένα τηλεχειριστήριο για ασφαλέστερη και πιο ευέλικτη λειτουργία.
| Ονομασία μηχανής | 1Μηχανή εξισορρόπησης από ανοξείδωτο χάλυβα.3m |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα (1-2mm, πρότυπο 2mm) |
| πλάτος τροφοδοσίας | 1300 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 1250 χιλιοστά |
| Φτιάχνοντας Πιστοποιητικά | 7 πάνω, 6 κάτω |
| Κύριο άξονα | 90 mm στερεός άξονας |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5KW |
| Ταχύτητα εργασίας | 15-25m/min |
| Τύπος κοπής | Ηλεκτρική κούρεμα, χωρίς βούρτσα, τηλεχειριζόμενη |
| Σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής PLC |
| Ακριβότητα μήκους | ±1 mm |
| Τετάρτη | 380V 50Hz 3 φάσεις |