| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. ειδικεύεται στο σχεδιασμό και την κατασκευή τουΜηχανή Ευθυγράμμισης Ανοξείδωτου Χάλυβα 1.3mγια ευθυγράμμιση και διαμόρφωση λαμαρίνας υψηλής ακρίβειας. Αυτή η ολοκληρωμένη γραμμή παραγωγής συνδυάζει ξετύλιγμα, καθοδηγούμενη τροφοδοσία, διαμόρφωση με κυλίνδρους, κοπή σταθερού μήκους και έξοδο τελικού προϊόντος, παρέχοντας μια ολοκληρωμένη, σταθερή και αποδοτική λύση επεξεργασίας ανοξείδωτου χάλυβα.
Με πολυετή εμπειρία κατασκευής και αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, η Hengfu διασφαλίζει ότι κάθε μηχανή διαθέτει στιβαρή κατασκευή, αξιόπιστη απόδοση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής.
Το μηχάνημα υιοθετεί μηχανικό σχεδιασμό βαρέως τύπου για να εγγυάται σταθερή λειτουργία κατά τη διάρκεια παρατεταμένων περιόδων εργασίας. Κατασκευασμένο με πλαίσιο τετραγωνικού σωλήνα 100x100x6mm, πλάκες τοιχωμάτων πάχους 40mm και συμπαγείς κύριους άξονες 90mm, προσφέρει εξαιρετική ακαμψία και ελάχιστους κραδασμούς.
Το σύστημα διαμόρφωσης χρησιμοποιεί 7 άνω και 6 κάτω περάσματα κυλίνδρων με πλήρη δυνατότητα πίεσης. Οι κύλινδροι κατασκευάζονται από χάλυβα 45Cr με σκλήρυνση, βαφή, επιχρωμίωση και λείανση ακριβείας, εξασφαλίζοντας λείες επιφάνειες, υψηλή αντοχή στη φθορά και τέλεια αποτελέσματα ευθυγράμμισης για φύλλα ανοξείδωτου χάλυβα.
Αυτή η μηχανή ευθυγράμμισης είναι επαγγελματικά κατάλληλη για φύλλα ανοξείδωτου χάλυβα με πάχος 1-2mm. Υποστηρίζει μέγιστο πλάτος τροφοδοσίας 1300mm και ενεργό πλάτος διαμόρφωσης 1250mm, καλύπτοντας τις απαιτήσεις παραγωγής των περισσότερων εγκαταστάσεων επεξεργασίας λαμαρίνας.
Τροφοδοτούμενο από κινητήρα υψηλής απόδοσης 7.5KW και σύστημα μετάδοσης με γρανάζια, το μηχάνημα επιτυγχάνει ταχύτητες εργασίας 15-25m/min, ενισχύοντας σημαντικά την αποδοτικότητα παραγωγής, διατηρώντας παράλληλα ανώτερη ποιότητα διαμόρφωσης.
Για βελτιωμένη ακρίβεια και ευκολία λειτουργίας, ο εξοπλισμός διαθέτει σύστημα ελέγχου οθόνης αφής PLC και περιστροφικό μετρητή, επιτυγχάνοντας ακρίβεια μήκους εντός ±1mm. Το ηλεκτρικό σύστημα κοπής ενσωματώνει λεπίδες Cr12 υψηλής ποιότητας σκληρυμένες, παρέχοντας κοπή χωρίς γρέζια, λειτουργία χαμηλού θορύβου και ελάχιστες απαιτήσεις συντήρησης.
Περιλαμβάνεται τηλεχειριστήριο για ευέλικτη και ασφαλή λειτουργία. Όλα τα ηλεκτρικά εξαρτήματα πληρούν βιομηχανικά πρότυπα για να διασφαλίσουν σταθερή και ασφαλή απόδοση.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο Μηχανής | Μηχανή Ευθυγράμμισης Ανοξείδωτου Χάλυβα 1.3m |
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Πάχος Υλικού | 1-2mm (Τυπικό: 2mm) |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1300mm |
| Ενεργό Πλάτος Διαμόρφωσης | 1250mm |
| Περάσματα Διαμόρφωσης | 7 άνω, 6 κάτω |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ90mm |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr, σκληρυμένο, βαμμένο, επιχρωμιωμένο |
| Ισχύς Κινητήρα | 7.5KW |
| Ταχύτητα Εργασίας | 15-25m/min |
| Σύστημα Κοπής | Ηλεκτρική κοπή, χωρίς γρέζια, τηλεχειρισμός |
| Υλικό Λεπίδας | Cr12 |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + οθόνη αφής |
| Ακρίβεια Μήκους | ±1mm |
| Τάση | Τριφασική 380V 50Hz |
Επιλέξτε τη Μηχανή Ευθυγράμμισης Ανοξείδωτου Χάλυβα 1.3m της Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. και επωφεληθείτε από σταθερή απόδοση, υψηλή ακρίβεια, χαμηλά ποσοστά αστοχίας και μακροπρόθεσμη αξία. Αυτός ο βιομηχανικός εξοπλισμός είναι ιδανικός για εργασίες ευθυγράμμισης, κοπής και διαμόρφωσης λαμαρίνας, βοηθώντας τους πελάτες να βελτιώσουν την ποιότητα των προϊόντων και να ενισχύσουν την ανταγωνιστικότητα στην αγορά.