| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παραδίδει μια υψηλής απόδοσης Μηχανή Ευθυγράμμισης Ανοξείδωτου Χάλυβα 1.3mσχεδιασμένη για ακρίβεια, σταθερότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής. Αυτή η πλήρως ολοκληρωμένη γραμμή παραγωγής συνδυάζει ξετύλιγμα, τροφοδοσία, διαμόρφωση με κυλίνδρους, κοπή σταθερού μήκους και έξοδο τελικού φύλλου σε μια συνεχή διαδικασία. Είναι κατασκευασμένη για να ανταποκρίνεται στις αυστηρές απαιτήσεις της βιομηχανικής επεξεργασίας λαμαρίνας, διασφαλίζοντας σταθερή επιπεδότητα και υψηλή απόδοση για κάθε λειτουργία.
Το μηχάνημα διαθέτει βαριά κατασκευή με στιβαρό σκελετό από τετράγωνο σωλήνα 100x100x6mm και πλαϊνά πάνελ πάχους 40mm, παρέχοντας εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα κατά τη λειτουργία υψηλής ταχύτητας. Εξοπλισμένο με συμπαγείς κύριους άξονες 90mm, 9 άνω και 6 κάτω περάσματα διαμόρφωσης και υψηλής ποιότητας κυλίνδρους 45Cr επιχρωμιωμένους, το σύστημα ευθυγράμμισης διασφαλίζει ομοιόμορφη πίεση, λεία επιφανειακή επεξεργασία και τέλεια επιπεδότητα για φύλλα ανοξείδωτου χάλυβα. Κάθε εξάρτημα επιλέγεται για ανθεκτικότητα και αντοχή στη φθορά για να υποστηρίξει μακροπρόθεσμη παραγωγή.
Κατάλληλο για φύλλα ανοξείδωτου χάλυβα πάχους 1-2mm, αυτό το μηχάνημα υποστηρίζει πλάτος τροφοδοσίας 1300mm και ενεργό πλάτος διαμόρφωσης 1250mm, καθιστώντας το ευρέως εφαρμόσιμο για διάφορες ανάγκες επεξεργασίας λαμαρίνας. Οδηγούμενο από έναν αξιόπιστο κινητήρα 7.5KW και μετάδοση με γρανάζια, επιτυγχάνει ταχύτητα εργασίας 15-25m/min, βελτιώνοντας σημαντικά την παραγωγικότητα, διατηρώντας παράλληλα σταθερά και υψηλής ποιότητας αποτελέσματα διαμόρφωσης.
Για ακριβή και φιλική προς τον χρήστη λειτουργία, ο εξοπλισμός χρησιμοποιεί ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου οθόνης αφής PLC και μετρητή περιστροφής, διασφαλίζοντας ακρίβεια μήκους εντός ±1mm. Το ηλεκτρικό σύστημα κοπής με λεπίδες Cr12 υψηλής αντοχής παρέχει καθαρή κοπή χωρίς γρέζια, με χαμηλή συντήρηση και μεγάλη διάρκεια ζωής. Μια λειτουργία τηλεχειρισμού προσθέτει ευκολία και ασφάλεια στην καθημερινή λειτουργία.
Υποστηριζόμενο από επαγγελματικό σχεδιασμό και αυστηρό ποιοτικό έλεγχο από την Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd., αυτό το μηχάνημα ευθυγράμμισης ανοξείδωτου χάλυβα 1.3m προσφέρει εξαιρετική αξιοπιστία, χαμηλό ποσοστό αστοχίας και σταθερή απόδοση. Είναι η ιδανική επιλογή για εργοστάσια που αναζητούν μια ανθεκτική, υψηλής ακρίβειας και αποδοτική λύση για ευθυγράμμιση και κοπή ανοξείδωτου χάλυβα.
| Μοντέλο Μηχανήματος | Μηχανή Ευθυγράμμισης Ανοξείδωτου Χάλυβα 1.3m |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Πάχος Υλικού | 1-2mm (Τυπικό: 2mm) |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1300mm |
| Ενεργό Πλάτος Διαμόρφωσης | 1250mm |
| Περάσματα Διαμόρφωσης | 7 άνω, 6 κάτω |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ90mm |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr, σκληρυμένο, βαμμένο, επιχρωμιωμένο |
| Ισχύς Κινητήρα | 7.5KW |
| Ταχύτητα Εργασίας | 15-25m/min |
| Σύστημα Κοπής | Ηλεκτρική κοπή, χωρίς γρέζια, τηλεχειρισμός |
| Υλικό Λεπίδας | Cr12 |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + οθόνη αφής |
| Ακρίβεια Μήκους | ±1mm |
| Τάση | Τριφασικό 380V 50Hz |