| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το 1100 Partial Arc Glazed Tile Roll Forming Machine διαθέτει ένα ηλεκτρικό κινητήρα με κυλίνδρους με αλυσίδα μετάδοσης για ομαλή, συγχρονισμένη περιστροφή.Αυτή η σταθερή δομή μεταφοράς εξασφαλίζει ακριβείς επιδόσεις σχηματισμού και συνεχή αποδοτικότητα παραγωγής.
Στο τμήμα πίεσης, ένα σύστημα υδραυλικών κυλίνδρων οδηγεί το καλούπι με ισχυρή πίεση, πιέζοντας χρωματιστά φύλλα χάλυβα σε πολλαπλά ομοιόμορφα τμήματα.το φύλλο παίρνει την κομψή εμφάνιση των παραδοσιακών γυαλισμένων πλακιδίων με ένα μοναδικό προφίλ σε σχήμα τόξου που ενισχύει την διακοσμητική αξία.
| Πρωτοϋλικά | Ζυγισμένη πλάκα, πλάκα χρωματικού χάλυβα |
| πλάτος τροφοδοσίας | 1200 χιλιοστά |
| Δυνατότητα στροφής | 0.3-0.8mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 4-5M/min |
| Χώρος καταγωγής | Cangzhou, επαρχία Hebei |
| Κεφάλαιο μηχανής | Σιδερένιο πλαίσιο 350H |
| Μέγεθος (L*W*H) | Περίπου 9000 mm x 1800 mm x 1700 mm |
| Υλικό κυλίνδρων | Αριθ. 45 Χάλυβας, χάλυβας, χάλυβας, χάλυβας |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ70mm (ακατέργαστος άξονας) |
| Αριθμός ομάδων ρολ | 16 σειρές διαμόρφωσης |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Ελέγχος μετατροπής συχνότητας από PLC βιομηχανικού υπολογιστή, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 1 mm |
Το μηχάνημα αποτελείται από τρία κύρια εξαρτήματα: το τμήμα σχηματισμού κυλίνδρων, το τμήμα πίεσης (εκτύπωσης) και το τμήμα υδραυλικής κοπής.Κάθε μέρος εργάζεται σε συντονισμό για να ολοκληρώσει ολόκληρη τη διαδικασία παραγωγής από την τροφοδοσία της τροχιάς μέχρι την κοπή του τελικού προϊόντος, εξασφαλίζοντας υψηλό επίπεδο αυτοματοποίησης και σταθερή λειτουργία.
Το σύστημα κοπής είναι υδραυλικά κινούμενο με κάθετη κίνηση του κοπτήρα για υψηλής ακρίβειας κοπή.και αποδοτική παραγωγή, χωρίς σπασμούς κατά την κοπή και εξαιρετικά χαμηλό ποσοστό συντήρησης.
Τα γυαλισμένα πλακάκια αρχαίου στυλ που παράγονται από αυτό το μηχάνημα χαρακτηρίζονται από κομψή εμφάνιση, ομαλές καμπύλες και κλασσικό παραδοσιακό σχεδιασμό.τουριστικά αξιοθέατα, περίπτερα, ξενοδοχεία, βίλες, αίθουσες εκθέσεων, θέρετρα και διάφορα έργα αρχιτεκτονικής διακόσμησης.
Τα τελικά προϊόντα χαρακτηρίζονται από ελαφρύ και ισχυρό βάρος, εξαιρετική αντοχή και αντοχή, συνδυάζουν αισθητική ελκυστικότητα με πρακτική λειτουργικότητα,καθιστώντας τα εξαιρετικά κατάλληλα για σύγχρονες κατασκευές χάλυβα και διακοσμητικές εφαρμογές στέφων.