| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για κεραμίδια 1110 (Μοντέλο YX24-222-1110) είναι επαγγελματικός εξοπλισμός παραγωγής δομικών υλικών που κατασκευάζεται από την Hebei Hengfu Pressing Machinery Manufacturing Co., Ltd. Σχεδιασμένη για την επεξεργασία χρωματιστών χαλύβδινων φύλλων και γαλβανισμένων χαλύβδινων φύλλων με πλάτος 1250mm και πάχος 0.3-0.5mm, αυτός ο εξοπλισμός εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία και παράγει κεραμίδια υψηλής ποιότητας.
Αυτό το μηχάνημα διαθέτει πλαίσιο από χάλυβα εθνικού προτύπου 400H και πλάκες τοιχώματος πάχους 16mm για εξαιρετική ακαμψία και ανθεκτικότητα. Η κατασκευή εξασφαλίζει μακροπρόθεσμη αξιοπιστία σε απαιτητικά περιβάλλοντα παραγωγής.
Το μηχάνημα χρησιμοποιεί ηλεκτρική κοπή διπλής γραμμικής οδήγησης μετά τη διαμόρφωση. Οι κόφτες και τα καλούπια κατασκευάζονται από Cr12Mov με σκλήρυνση και λεπτό τρίψιμο, εξασφαλίζοντας κοπή χωρίς γρέζια και ελάχιστες απαιτήσεις συντήρησης.
Εξοπλισμένο με σύστημα ελέγχου PLC με διεπαφή οθόνης αφής, δυνατότητα τηλεχειρισμού και λειτουργίες συναγερμού για έξυπνη και ακριβή λειτουργία.
| Μοντέλο | 1110 |
|---|---|
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250 mm |
| Κατάλληλο Υλικό | Χρωματιστό χαλύβδινο φύλλο, Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο |
| Πρότυπο Υλικού | Q235 |
| Πάχος Υλικού | 0.3-0.5 mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | 400H τυπικός χάλυβας |
| Πάχος Πλάκας Τοιχώματος | 16 mm |
| Σταθμοί Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | 16-21 σειρές |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr (σκληρυμένο / βαμμένο / λεπτά περιστραμμένο / επιχρωμιωμένο) |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ80 mm |
| Κύριος Κινητήρας | Σερβοκινητήρας 11 kW |
| Μετάδοση | Κίνηση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 4-12 m/min |
| Τύπος Κοπής | Κοπή μετά τη διαμόρφωση, ηλεκτρική κοπή διπλής γραμμικής οδήγησης |