| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
1100 kısmi ark rulo şekillendirme makinesinin üç temel fonksiyonel parçası vardır.Renkli çeliklerin sürekli ve istikrarlı beslenmesini sağlamakPresleme bölümündeki hidrolik silindir kalıbı yukarı ve aşağı doğru hareket ettirir ve renkli çelikleri çok bölümlü camlı kiremit şekillerine basar.şekillendirilmiş renkli çelik kiremitleri kesmek için yukarı ve aşağı hareket, hammaddeden bitmiş ürüne kadar üretimi tamamlar.
Bu makine uzun süreli istikrarlı çalışma için yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmıştır.
Bu, yüksek sertliği, kolay çalışmayı ve kesin kesim performansını sağlar.
Bu ekipmanla yuvarlanan ve ölçeklendirilmiş antik camlı kiremitlerin güzel görünümü, basit ve zarif stili, benzersiz şekli ve mükemmel dokusu ile avantajları vardır.Geleneksel camlı kiremitlerin klasik cazibesini hafif ağırlığın pratik avantajlarıyla birleştirirler, yüksek dayanıklılık, su geçirmezlik ve yangın geçirmezlik ve kolay montaj, inşaat maliyetlerini büyük ölçüde azaltır ve üretim verimliliğini artırır.
Bu rulo şekillendirme makinesi, bahçe tarzı fabrikalar, turistik mekanlar, pavilyonlar, oteller, villalar, sergi binaları,ve açık hava dekorasyonları gibi tatil merkezleri ve özel evler, çeşitli binalara benzersiz bir antik estetik getiriyor.
| Model NO | 1100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 4-5M/min |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Lastik seti sayısı | 16 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Besleme yöntemi | Çift el sallanan besleme rafı (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 9000mm x 1800mm x 1700mm |
| Elektrikli Kontrol Sistemi | Endüstriyel Bilgisayar PLC |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşıma Paketi | Plastik film ve çelik tel sabitlenmiş |
| HS kodu | 8455221000 |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
|---|---|
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Besleme genişliği | 1200 mm |