| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
Het Hoogte Roll Forming Machine platform is een geïntegreerd bouwsysteem ontworpen voor de productie van dakpannen op grote hoogte. Het bevestigt veilig hooggelegen tegelpersapparatuur op het hefplatform, waardoor de apparatuur direct op grote hoogte kan opereren.
Dit hooggelegen liftbouwplatform is speciaal ontwikkeld voor de constructie van staalconstructiefabrieken en wordt voornamelijk gebruikt voor de dakpanconstructie van staalconstructieworkshops, waardoor geïntegreerd ter plaatse tegelpersen en installeren mogelijk wordt.
Door de tegelpersapparatuur via het platform naar grote hoogte te tillen, wordt ter plaatse tegelpersen op grote hoogte gerealiseerd. De geperste tegels worden direct door werknemers op het dak overlapt, waardoor secundair transport en hijsen met een kraan overbodig wordt.
Dit systeem lost niet alleen het ongemak op van transport van tegelpersmachines, het laden van tegels en slijtage van apparatuur, maar vermindert ook arbeidskosten, bespaart grondstoffen, voorkomt materiaalverspilling, vermindert bouwrisico's en verbetert de algehele economische voordelen van het project.
| Model NR | 18,5m hooggelegen hefplatform |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Hefhoogte | 18,5m |
| Geschikt voor persvormmachine | Alle Jiaochi-serie en dakpaneelvormmachines, motoren, reductoren, hydraulische scharen |
| Draagvermogen | Gewichtsniveau |
| Hefcapaciteit | 8 ton |
| Loopmodus | Verplaatsbaar |
| Verplaatst | Voertuig |
| Transportpakket | Container |
| Vereist Voltage en Vermogen | 380V, 11KW |
| Productiecapaciteit | 400 Set/jaar |
| Op maat gemaakt | Op maat gemaakt |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |