| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal, 0,6 mm dikte |
|---|---|
| Processtroom | Ontrollen -> Vormen -> Lassen -> Richten -> Non-stop snijden |
| Ontroller | Handmatige spanning; 2,0 ton laadvermogen; max. breedte 400 mm; binnendiameter Φ500 |
| Vormstations | 55 stations |
| Rolmateriaal | Cr12 matrijsstaal, HRC55-58 |
| Snelheid | 1-15 m/min (PLC inverter instelbaar) |
| Laserlasser | 3 KW hoge configuratie |
| Regelsysteem | PLC + touchscreen |
| Afmetingen | ca. 25 m × 1,5 m × 1,5 m |