| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Externe afmetingen | 6500 mm x 1300 mm x 1200 mm |
| Machinaframe | 300H staalframe |
| Aantal walsen | 13-11 rijen gieten |
| Rolmateriaal | 45# ruwe draaibank met fijn draaibank met buitenkring, slijpen en galvaniseren |
| Spindelmateriaal | 45 staal |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Snelheid van vorming | 0-35M/min |
| Hoofdmotorvermogen | 7.5 kW |
| Elektrisch besturingssysteem. | PLC's |
| Op maat | Op maat |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |