| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή κατασκευής ράφων αποθεματικών είναι μια λύση υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί για κατασκευαστές που απαιτούν αξιόπιστη και αποτελεσματική παραγωγή συστημάτων ράφων και ράφων.Αυτό το προηγμένο εξοπλισμό εξορθολογίζει ολόκληρη τη διαδικασία σχηματισμού από την αποσύνδεση και την τριβή μέχρι τη σχηματισμό και την κοπή σε μια συνεχή λειτουργία, εξασφαλίζοντας ομαλή ροή εργασίας και σταθερή ποιότητα προϊόντων για τις απαιτήσεις παραγωγής μεγάλης κλίμακας.
Τα κύρια πλεονεκτήματα αυτής της μηχανής περιλαμβάνουν:
Αναπτύχθηκε από την Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. Η μηχανή αυτή αντανακλά τη δέσμευση της εταιρείας για πρακτική καινοτομία και σχεδιασμό προσανατολισμένο στον πελάτη.Με μεγάλη εμπειρία σε εξοπλισμό σχηματισμού κυλίνδρων, η εταιρεία παρέχει λύσεις που είναι τεχνολογικά προηγμένες, εύκολες στη λειτουργία και συντήρηση και υποστηρίζονται από ευαίσθητη υπηρεσία μετά την πώληση.
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή σχηματισμού ράφους αποθήκευσης |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτοματοποιημένο |
| Ταχύτητα εργασίας | 8-11m/min |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ80 |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων | 14 στρώσεις |
| Μέγιστο πλάτος κοπής | 200 χιλιοστά |
| Ταχύτητα εκφόρτωσης παραγωγής | 0-10m/min |
| Τρόπος μετάδοσης | Ο κινητήρας οδηγεί τον μειωτήρα και στη συνέχεια οδηγεί τη μετάδοση ταχυτήτων |
| Προδιαγραφές | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Q235 Ζυγισμένο φύλλο |
| Βάρος της ανθεκτικής ταινίας χάλυβα | 3.0 τόνους |
| Διαρθρωτική μορφή | ολοκληρωμένη δομή τάσης |
| Ρακ. | Από χάλυβα συγκολλημένο τετραγωνικό ράφι σωλήνων |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και καλώδιο από χάλυβα |
| Κωδικός ΕΣ | 8455221000 |