| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει μια πλήρως αυτόματη μηχανή σχηματισμού πάνελ, σχεδιασμένη για να προσφέρει υψηλή απόδοση, ακρίβεια,και αντοχή για την παραγωγή σύγχρονων εξοπλισμού αποθήκευσηςΑυτό το προηγμένο σύστημα σχηματισμού κυλίνδρων ενσωματώνει την τροφοδοσία υλικού, την επεξεργασία άκρων, το σχηματισμό προφίλ, την κοπή και την διπλή κάμψη σε μια απρόσκοπτη διαδικασία.που επιτρέπει σταθερή μαζική παραγωγή με σταθερή ποιότητα.
Αυτό το μηχάνημα έχει ειδικά αναπτυχθεί για το σχηματισμό πλακών από γαλβανισμένο χάλυβα Q235, το πιο ευρέως χρησιμοποιούμενο υλικό για βαρέα ράφια αποθεμάτων και ράφια αποθήκευσης.Παράγει πάνελ με εξαιρετική δομική αντοχή., ομαλή επιφάνεια και ακριβείς διαστάσεις, που πληρούν πλήρως τις απαιτήσεις των συστημάτων αποθήκευσης υψηλού φορτίου, βιομηχανικών αποθηκών και κέντρων εφοδιασμού.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με βαρύ σίδερο τετραγωνικό σωλήνα και 25 mm παχιά ολοκληρωμένη δομή τοιχωμάτων, προσφέρει εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα κατά τη διάρκεια της μακροχρόνιας λειτουργίας.Το φ80 υψηλής αντοχής σπινδύλο εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή μετάδοση, ενώ τα καλούπια Cr12MOV με σκληρότητα HRC58-62 παρέχουν εξαιρετική αντοχή στην φθορά και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.
Όλη η γραμμή παραγωγής τροφοδοτείται από ένα σύστημα μεταφοράς κινητήρα-μείωσης-τροχιάς και ελέγχεται από ένα σύστημα PLC με φιλική προς τον χρήστη οθόνη αφής.Υποστηρίζει ρυθμιστική ταχύτητα χωρίς βήματα από 0 έως 10m/min, επιτρέποντας τον ακριβή έλεγχο της αποδοτικότητας της παραγωγής και της ποιότητας του σχηματισμού.
Με την υποστήριξη πιστοποιητικών CE και SGS και αυστηρού ελέγχου ποιότητας στο εργοστάσιο, η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. εγγυάται εξαιρετικές επιδόσεις και μακρά διάρκεια ζωής.Παρέχουμε εγγύηση ενός έτους., τεχνική υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της ζωής και υπηρεσίες εγκατάστασης και κατάρτισης επί τόπου.
| Υλικό κυλίνδρου | Q235 Ζυγισμένο φύλλο |
|---|---|
| Στρίψιμο | Φ80 |
| Διαρθρωτική μορφή | Ενσωματωμένη δομή τοίχου, πάχος 25 mm |
| Ταχύτητα παραγωγής | 0-10m/min (ρύθμιση ταχύτητας μετατροπής συχνότητας από PLC) |
| Τρόπος μετάδοσης | Ο κινητήρας οδηγεί τον μειωτήρα και στη συνέχεια οδηγεί τη μετάδοση ταχυτήτων |
| Σύστημα ελέγχου | Προγραμματιζόμενο σύστημα ελέγχου PLC με μετατροπέα συχνότητας για ρύθμιση ταχύτητας, διεπαφή ανθρώπου-μηχανής με οθόνη αφής |
| Φρέμα | Σιδηρούχιο συγκολλημένο τετραγωνικό πλαίσιο σωλήνων |
| Διάμετροι της μηχανής τυποποίησης | 18000 mm × 1500 mm × 1500 mm |
| Μούχλα | Υλικό: Cr12MOV, σκληρότητα HRC58-62° |