| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρέχει ένα πλήρως αυτόματο μηχάνημα σχηματισμού πάνελ αποθεμάτων, κατασκευασμένο για υψηλή απόδοση, σταθερή λειτουργία και μακρά διάρκεια ζωής.Αυτό το επαγγελματικό εξοπλισμό σχηματισμού μετάλλων είναι ειδικά σχεδιασμένο για μαζική παραγωγή υψηλής αντοχής πάνελ αποθεμάτων, με ώριμη δομή, ακριβή έλεγχο και εξαιρετική αντοχή.
Χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή εξοπλισμού αποθήκευσης, στην παραγωγή ράφων εφοδιασμού και στην κατασκευή βιομηχανικών ράφων,Αυτό το μηχάνημα είναι ιδιαίτερα επαινεμένο από τους παγκόσμιους πελάτες για την αξιόπιστη απόδοσή του και την ανθεκτική κατασκευή.
Το βαρύ ζυγισμένο τετράγωνο πλαίσιο σωλήνα με ολοκληρωμένη δομή πάχους 25 mm παρέχει εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα κατά τη διάρκεια λειτουργίας υψηλής ταχύτητας.Εξοπλισμένο με Φ80 στερεό σπινδύλιο και υψηλής ακρίβειας καλούπια Cr12MOV με σκληρότητα HRC58-62°, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στην φθορά και μακρά διάρκεια ζωής.
Το πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC με λειτουργία οθόνης αφής επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση παραμέτρων και τη σταθερή ρύθμιση της ταχύτητας από 0 έως 10m/min.Το σύστημα μετάδοσης κινητήρα-μείωσης-ταχύτητας παρέχει ομαλή και σταθερή ισχύ, ενώ οι ενσωματωμένες λειτουργίες σχηματισμού, κοπής και διπλής κάμψης δημιουργούν μια πλήρως αυτόματη ροή παραγωγής.
| Υλικό κυλίνδρου | Q235 Ζυγισμένο φύλλο |
|---|---|
| Στρίψιμο | Φ80 |
| Διαρθρωτική μορφή | Ενσωματωμένη δομή τοίχου, πάχος 25 mm |
| Ταχύτητα παραγωγής | 0-10m/min (ρύθμιση ταχύτητας μετατροπής συχνότητας από PLC) |
| Τρόπος μετάδοσης | Ο κινητήρας οδηγεί τον μειωτήρα και στη συνέχεια οδηγεί τη μετάδοση ταχυτήτων |
| Σύστημα ελέγχου | Προγραμματιζόμενο σύστημα ελέγχου PLC με μετατροπέα συχνότητας για ρύθμιση ταχύτητας· διεπαφή ανθρώπου-μηχανής με οθόνη αφής |
| Φρέμα | Σιδηρούχιο συγκολλημένο τετραγωνικό πλαίσιο σωλήνων |
| Μέγεθος μηχανής | 18000 mm × 1500 mm × 1500 mm |
| Μούχλα | Υλικό: Cr12MOV, σκληρότητα HRC58-62° |
Υποστηρίζεται από πιστοποιητικά CE και SGS και αυστηρό έλεγχο ποιότητας, Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd.διασφαλίζει ότι αυτή η μηχανή σχηματισμού ράφι παρέχει σταθερή απόδοση και υψηλό κόστος απόδοσηΗ εταιρεία προσφέρει εγγύηση ενός έτους, δια βίου υπηρεσία μετά την πώληση, δωρεάν εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση χειριστών.