| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Παρουσιάζουμε την υψηλής απόδοσης οριζόντια βαρέλι κυματοειδή μηχανή, η κορυφαία λύση για την επαγγελματική παραγωγή κυματοειδή φύλλα.Αυτό το πλήρως αυτόματο σύστημα έχει σχεδιαστεί για να επεξεργάζεται το γαλβανισμένο χάλυβα και τα χρωματικά φύλλα χάλυβα με εξαιρετική ακρίβειαΜε εύρος πλάτους κυλίσματος 750 mm-1250 mm και συμβατότητα με λεπτές πλάκες 0,14-0,3 mm, είναι ιδανικό για την κατασκευή σε μεγάλη κλίμακα οροφών, τοίχων και δαπέδων.
Η μηχανή αυτή, που τροφοδοτείται από έναν ισχυρό κινητήρα 11 kW και είναι εξοπλισμένη με ένα προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC, προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις και απλότητα λειτουργίας.Ο μηχανισμός μετάδοσης αλυσίδας εξασφαλίζει σταθερή λειτουργίαΟι χρωματισμένοι κυλίνδροι αποτρέπουν τα σημάδια στην επιφάνεια, εξασφαλίζοντας ανώτερη ποιότητα τελικής κατασκευής για τα προϊόντα σας.
Η πλήρως αυτόματη λειτουργία βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα της παραγωγής, μειώνοντας ταυτόχρονα το κόστος εργασίας..Κατασκευάζεται στο Cangzhou, ένα γνωστό βιομηχανικό κέντρο του Hebei, αυτός ο εξοπλισμός υπόσχεται αξιόπιστη ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Ιδανικό για εγκαταστάσεις παραγωγής δομικών υλικών, το μηχάνημα αυτό είναι κατασκευασμένο για μακροζωία με χαρακτηριστικά που εξασφαλίζουν σταθερότητα, ακρίβεια και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.Είτε πρόκειται για παραγωγή για βιομηχανικές εγκαταστάσεις είτε για εμπορικά έργα, το οριζόντιο βαρέλι κυματοειδή μηχανή χρησιμεύει ως αξιόπιστος συνεργάτης για υψηλής ποιότητας παραγωγή.
| Αριθμός μοντέλου | Οριζόντια βαρέλια κυματοειδής μηχανή |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Διάμετρο κυλίνδρου | 750 mm-1250 mm |
| Υλικά συμβατά | Ελαστικό χαλύβδινο |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW |
| Τετάρτη | 380V |
| Δάχος υλικού | 0.14-0.3mm |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Οροφή, τοίχος, πάτωμα |
| Επίπεδο αυτοματισμού | Πλήρως αυτόματο |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |