| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πρωτοϋλικά | Ζυγισμένα φύλλα (καρύδα 80-90) |
|---|---|
| πλάτος τροφοδοσίας | 1000 χιλιοστά |
| Δυνατότητα στροφής | 00,1-0,15 mm |
| Ποσοστό παραγωγής | 40M/min |
| Χώρος καταγωγής | Cangzhou, επαρχία Hebei |
| Βίντεο Ελέγχου εξόδου | Παροχή |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολο στη λειτουργία |
| Κεφάλαιο μηχανής | Σιδερένιο πλαίσιο 350H |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος (L × W × H) | Περίπου 12000mm × 1300mm × 1400mm |
| Σύστημα αποκοπής | Κόψιμο μετά το σχηματισμό, διπλή γραμμική καθοδήγηση τύπου ηλεκτρικής κοπής από σέρβο, εξοπλισμένη με συναγερμό (χωρίς σπασμούς κατά την κοπή, εξαιρετικά χαμηλός ρυθμός συντήρησης) |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Ελέγχος μετατροπής συχνότητας από PLC βιομηχανικού υπολογιστή, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 1 mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Αριθ. 45 Χάλυβας, χάλυβας, χάλυβας, χάλυβας |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ70mm (ακατέργαστος άξονας) |