| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Surowiec | Blacha ocynkowana (twardość 80-90) |
|---|---|
| Szerokość podawania | 1000 mm |
| Grubość walcowania | 0,1-0,15 mm |
| Wydajność produkcji | 40 m/min |
| Miejsce pochodzenia | Cangzhou, prowincja Hebei |
| Wideo z inspekcji przed wysyłką | Dostarczone |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | Około 12000 mm × 1300 mm × 1400 mm |
| System cięcia | Cięcie po formowaniu, dwustronne elektryczne cięcie serwo z prowadnicami liniowymi, wyposażone w alarm (brak zadziorów przy cięciu, niezwykle niski wskaźnik konserwacji) |
| Zastosowanie | Budownictwo |
| Raport z testów maszyn | Dostarczone |
| System sterowania elektronicznego | Sterowanie przemysłowe PLC z konwersją częstotliwości, błąd długości cięcia ≤1 mm |
| Materiał rolek | Stal nr 45, obróbka zgrubna, precyzyjna, szlifowanie cylindryczne i galwanizacja |
| Średnica wrzeciona | Φ70 mm (solidny wał) |