| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | Maszyna falista z beczki poziomej |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szerokość koła | 750 mm-1250 mm |
| Materiał | Płyty stalowe galwanizowane, płyty stalowe kolorowe |
| Silnik | 11 kW |
| napięcie | 380 V |
| Gęstość | 00,14-0,3 mm |
| Przekaz | Łańcuch |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Użycie | Dach, ściana, podłoga |
| Automatyzacja | Całkowicie automatyczne |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |