| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No. | Yatay Varil Oluklu Sac Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Haddeleme Genişliği | 750mm-1250mm |
| Malzeme | Galvanizli çelik sac, renkli çelik sac |
| Motor | 11kw |
| Voltaj | 380V |
| Kalınlık | 0.14-0.3mm |
| Tahrik | Zincir |
| Tahrik Yöntemi | Elektrik |
| Kullanım | Çatı, Duvar, Zemin |
| Otomasyon | Tam Otomatik |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |