| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Hammadde | Galvanizli sac (sertlik 80-90) |
| Besleme Genişliği | 1000mm |
| Haddeleme Kalınlığı | 0,1-0,15 mm |
| Üretim Hızı | 40M/dak |
| Menşe Yeri | Cangzhou, Hebei Eyaleti |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Boyut (U*G*Y) | yaklaşık 12.000 mm x 1.300 mm x 1.400 mm |
| Kesme Sistemi | Şekillendirme sonrası kesim, çift lineer kılavuz tipi servo elektrikli kesme, alarm donanımlı (Kesmede çapak yok, son derece düşük bakım oranı) |
| Kullanım | Bina |
| Elektronik Kontrol Sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC frekans dönüşüm kontrolü, kesme uzunluğu hatası ≤1mm |
| Rulo Malzemesi | No. 45 çelik kaba tornalama, ince tornalama, silindirik taşlama ve elektrokaplama işlemi |
| Mil Çapı | Φ 70mm (katı şaft) |
| Garanti | 1 yıl |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Önemli Satış Noktaları | Kullanımı kolay |