| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Grondstoffen | geallieerd plaat (hardheid 80-90) |
| Voedingsbreedte | 1000 mm |
| Roldikte | 0.1-0.15 mm |
| Productiepercentage | 40M/min |
| Plaats van oorsprong | Cangzhou, provincie Hebei |
| Machinesysteem | 350H stalen frame |
| Afmeting (L*W*H) | ongeveer 12.000 mm x 1.300 mm x 1.400 mm |
| Afsluitingssysteem | Snijding na vorming, servo-elektrische scheer van het type dubbele lineaire gids, uitgerust met alarm (Geen scheerbuizen, extreem laag onderhoud) |
| Gebruik | Gebouw |
| Elektronisch besturingssysteem | Beheer van de frequentiekonversie van industriële computers, PLC, snijlengtefout ≤ 1 mm |
| Rolmateriaal | Vervaardiging van staal, met inbegrip van de vervaardiging van staal, met een waarde van niet meer dan 50 gewichtspercenten |
| Spindeldiameter | Φ 70 mm (vaste as) |
| Garantie | 1 jaar |
| Video Uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |