| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| مواد خام | ورق گالوانیزه (سختی 80-90) |
| عرض تغذیه | 1000 میلی متر |
| ضخامت نورد | 0.1-0.15 میلی متر |
| نرخ تولید | 40 میلیون در دقیقه |
| محل مبدا | کانگژو، استان هبی |
| قاب ماشین | قاب فولادی 350H |
| ابعاد (L*W*H) | حدود 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| سیستم قطع | برش پس از شکل دهی، قیچی سروو برقی راهنما دوگانه، مجهز به زنگ هشدار (بدون خراش در برش، سرعت تعمیر و نگهداری بسیار پایین) |
| استفاده | ساختمان |
| سیستم کنترل الکترونیکی | کنترل تبدیل فرکانس PLC کامپیوتر صنعتی، خطای طول برش ≤1mm |
| مواد رول | شماره 45 فولاد تراش خشن، تراش خوب، سنگ زنی استوانه ای و آبکاری آبکاری |
| قطر دوک | Φ 70mm (شفت جامد) |
| گارانتی | 1 سال |
| ویدیوی خروجی-بازرسی | ارائه شده است |
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| نکات کلیدی فروش | کارکرد آسان |