| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| مواد اولیه | ورق گالوانیزه (سختی 80-90) |
|---|---|
| عرض تغذیه | 1000 میلی متر |
| ضخامت رولینگ | 0.1-0.15mm |
| نرخ تولید | 40M/min |
| محل اصلی | کانژو، استان هبهی |
| ویدیو بازرسی خارج | ارائه شده |
| نکات کلیدی فروش | کار کردنش آسونه |
| قاب ماشین | قاب فولادی 350H |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد (L × W × H) | حدود 12000mm × 1300mm × 1400mm |
| سیستم قطع | برش پس از شکل گیری، سروا الکتریکی دو نوع راهنمای خطی، مجهز به آژیر (بدون برش در برش، میزان نگهداری بسیار پایین) |
| استفاده | ساختمان |
| گزارش آزمایش ماشین | ارائه شده |
| سیستم کنترل الکترونیک | کنترل فرکانس تبدیل PLC کامپیوتر صنعتی، خطای طول برش ≤1mm |
| مواد رول | No.45 چرخاندن خام، چرخاندن ظریف، آسیاب به شکل استوانه ای و پردازش الکتروپلاستی فولاد |
| قطر اسپندل | Φ70mm (شاخ جامد) |