| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çiğ madde | Galvanizli levha (sertliği 80-90) |
|---|---|
| Besleme genişliği | 1000 mm |
| Yontma kalınlığı | 0.1-0.15mm |
| Üretim Hızı | 40M/min |
| Doğum yeri | Cangzhou, Hebei Eyaleti |
| Video Çıkış Denetimi | Verilmiştir |
| Önemli Satış Noktaları | Çalıştırılması kolay |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut (L × W × H) | Yaklaşık 12000 mm × 1300 mm × 1400 mm |
| Kapatma Sistemi | Formdan sonra kesme, çift doğrusal kılavuz tipi servo elektrikli tıraşlama, alarm ile donatılmıştır (Tıraşlama sırasında tıraş yok, son derece düşük bakım oranı) |
| Kullanımı | İnşaat |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Elektronik Kontrol Sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC frekans dönüşüm kontrolü, kesim uzunluğu hatası ≤1mm |
| Rulo malzemesi | No. 45 Çelik kaba döşeme, ince döşeme, silindirli öğütme ve galvanizleme işlemi |
| Döner çapı | Φ70mm (sert çubuk) |