| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Hammadde | Galvanizli sac (sertlik 80-90) |
|---|---|
| Besleme Genişliği | 1000mm |
| Haddelemiş Kalınlık | 0.1-0.15mm |
| Üretim Hızı | 40M/dak |
| Menşe Yeri | Cangzhou, Hebei Eyaleti |
| Makine Şasisi | 350H çelik şasi |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyutlar (U×G×Y) | Yaklaşık 12.000mm × 1.300mm × 1.400mm |
| Kesme Sistemi | Şekillendirme sonrası kesim, çift lineer kızaklı servo elektrikli makas, alarm ile donatılmış (Kesimde çapak yok, son derece düşük bakım oranı) |
| Elektronik Kontrol Sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC frekans dönüştürme kontrolü, kesme uzunluğu hatası ≤1mm |
| Rulo Malzemesi | No. 45 çelik kaba tornalama, ince tornalama, silindirik taşlama ve elektrokaplama işlemi |
| Mil Çapı | Φ 70mm (masif mil) |