| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Surowce | Pozostałe, o grubości nieprzekraczającej 10 mm |
|---|---|
| Szerokość podawania | 1000 mm |
| Gęstość walcowania | 00,1-0,15 mm |
| Wskaźnik produkcji | 40M/min |
| Miejsce pochodzenia | Cangzhou, prowincja Hebei |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary (L×W×H) | Ok. 12000 mm × 1300 mm × 1400 mm |
| System cięcia | Cięcie po formowaniu, serwo elektryczne obcinanie typu podwójnego przewodnika liniowego, wyposażone w alarm (brak obcinania w obcinaniu, bardzo niska szybkość konserwacji) |
| Elektroniczny system sterowania | Komputerowe sterowanie częstotliwością konwersji PLC, błąd długości cięcia ≤ 1 mm |
| Materiał z rolki | No 45 Obróbka surowa, obróbka drobna, szlifowanie cylindryczne i galwanizacja stali |
| Średnica wrotnika | Φ 70 mm (włókno stałe) |