| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Pozioma maszyna do falcowania beczkowego |
| System sterowania | PLC |
| Szerokość walcowania | 750 mm-1250 mm |
| Materiał | Blacha stalowa ocynkowana, blacha stalowa kolorowa |
| Silnik | 11 kW |
| Napięcie | 380 V |
| Grubość | 0,14-0,3 mm |
| Przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Metoda przeniesienia napędu | Elektryczna |
| Zastosowanie | Dach, ściana, podłoga |
| Automatyzacja | Pełna automatyzacja |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |