| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model-NR | Horizontale golfkartonmachine |
| Controlesysteem | PLC |
| Rolbreedte | 750 mm-1250 mm |
| Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat, gekleurde staalplaat |
| Motor | 11 kW |
| Spanning | 380V |
| Dikte | 0,14-0,3 mm |
| Overdragen | Ketting |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Gebruik | Dak, muur, vloer |
| Automatisering | Volautomatisch |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |