| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Grondstof | Gegalvaniseerd plaatstaal (hardheid 80-90) |
|---|---|
| Toevoerbreedte | 1000 mm |
| Rolldikte | 0,1-0,15 mm |
| Productiesnelheid | 40 M/min |
| Plaats van Herkomst | Cangzhou, Provincie Hebei |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen (L×B×H) | Ongeveer 12.000 mm × 1.300 mm × 1.400 mm |
| Snijsysteem | Snijden na vorming, dubbel lineair geleidingssysteem servo-elektrische shearing, uitgerust met alarm (geen bramen bij shearing, extreem lage onderhoudsfrequentie) |
| Elektronisch Besturingssysteem | Industriële computer PLC frequentieconversiebesturing, snijlengtefout ≤1 mm |
| Rolmateriaal | Nr. 45 staal ruw draaien, fijn draaien, cilindrisch slijpen en galvanische behandeling |
| Asdiameter | Φ 70 mm (massieve as) |