| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Οριζόντια Μηχανή Κυματοειδούς Λαμαρίνας Τύπου Βαρέλι |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Πλάτος Κύλισης | 750mm-1250mm |
| Υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα, χρωμίου φύλλο |
| Κινητήρας | 11kw |
| Τάση | 380V |
| Πάχος | 0.14-0.3mm |
| Μετάδοση | Αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Στέγη, Τοίχος, Δάπεδο |
| Αυτοματισμός | Πλήρως Αυτόματος |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |