| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Κεφάλαιο 3 | Φρέμα από χάλυβα 400H |
| Υλικό κυλίνδρου | 45# χάλυβα, σκληρυμένο, ακατέργαστο, λεπτώς επεξεργασμένο, λεπτώς γυαλισμένο και ηλεκτροπλασμένο |
| Υλικό σπινδύλης | 45# από χάλυβα, θραυσμένο και αλεσμένο στο εξωτερικό |
| Διάμετρος σπινθήρα | ¢ 70mm (ολικός άξονας) |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 7Σερβοκινητήρας.5 kW |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Ταχύτητα παραγωγής | 50/60 M/min (συντηρητική ταχύτητα) |
| Σκοπές | Δύο λεπίδες, σκληρυμένες με βαναδικό μολυβδένιο Cr12, HRC58-60 |
| Κόψιμο | Κόψιμο μετά το σχηματισμό, διπλή κοπή 3,8kW, ηλεκτρικές ψαλίδες 5,5kW |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | Βιότοπος ηλεκτρικού ελέγχου για βιομηχανικούς υπολογιστές |
| Σιδερένιο | 35 χιλιοστά |