| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης πτυχώσεων οροφής υψηλού υψομέτρου 430 είναι ένας εξειδικευμένος εξοπλισμός διαμόρφωσης μετάλλων σχεδιασμένος για την παραγωγή πτυχώσεων οροφής, ένα κρίσιμο εξάρτημα σε συστήματα μεταλλικών κτιριακών περιβλημάτων. Αυτή η μηχανή ενσωματώνει λειτουργίες φόρτωσης υλικού, τροφοδοσίας, διαμόρφωσης με κύλινδρο και κοπής, παρέχοντας μια αποτελεσματική, αυτοματοποιημένη λύση παραγωγής για την κατασκευαστική βιομηχανία.
Το πλήρες σετ εξοπλισμού αποτελείται συστηματικά από πέντε βασικές μονάδες: ένα ράφι φόρτωσης και την υποστήριξή του για την τοποθέτηση πηνίου πρώτης ύλης, μια πλατφόρμα εισαγωγής τροφοδοσίας για ακριβή καθοδήγηση υλικού, έναν κεντρικό μηχανισμό διαμόρφωσης για συνεχή διαμόρφωση με κύλινδρο και μια συσκευή διαμόρφωσης και κοπής για αυτόματη κοπή σταθερού μήκους. Ο ολοκληρωμένος σχεδιασμός εξασφαλίζει σταθερή, συνεχή λειτουργία, εξαλείφοντας τη χειροκίνητη παρέμβαση στη διαδικασία παραγωγής και βελτιώνοντας τη συνέπεια της παραγωγής.
Αυτός ο εξοπλισμός είναι ειδικά σχεδιασμένος για κατασκευές υψηλού υψομέτρου στο εργοτάξιο, διαθέτοντας συμπαγή δομή που είναι εύκολη στη μεταφορά και την εγκατάσταση. Οι πτυχώσεις οροφής που παράγονται έχουν υψηλή ακρίβεια διαστάσεων, εξαιρετική απόδοση στεγανοποίησης και ανώτερη αντοχή στον αέρα και το νερό, βελτιώνοντας αποτελεσματικά τη συνολική ποιότητα του συστήματος οροφής. Χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις χαλύκου, μεγάλα δημόσια κτίρια, οικιστικά κτίρια και άλλα κατασκευαστικά έργα.
Παραγόμενη στην Cangzhou, Hebei, μια γνωστή βάση κατασκευής μηχανών διαμόρφωσης με κύλινδρο, η μηχανή πτυχώσεων οροφής 430 συμμορφώνεται με αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου. Παρέχουμε περίοδο εγγύησης 1 έτους, επαγγελματικές υπηρεσίες εγκατάστασης και θέσης σε λειτουργία στο εργοτάξιο, τεχνική εκπαίδευση για τους χειριστές και δια βίου τεχνική υποστήριξη, διασφαλίζοντας τη σταθερή και αποτελεσματική λειτουργία του εξοπλισμού καθ' όλη τη διάρκεια του κύκλου ζωής του.
| Αριθμός Μοντέλου | 430 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Οροφή |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 600mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-30M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική πίεση |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων διαμόρφωσης | 14 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με διπλό χέρι |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1100mm x 1000mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |