| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | 820 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη, Τοίχος |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Σκελετός Μηχανής | Σκελετός από χάλυβα 400H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-35M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κιβώτιο Αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική πίεση |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων διαμόρφωσης | 20 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με χειροκίνητη κίνηση |
| Διαστάσεις | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |
| Πρώτες ύλες | Αλουμίνιο μαγνήσιο μαγγάνιο |
| Πλάτος τροφοδοσίας | 1000mm |