| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | 820 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Dak, muur |
| Voedingsbreedte | 1000 mm |
| Machinesysteem | 400H staalframe |
| Snelheid van vorming | 0-35M/min |
| Kleur | Op maat |
| Type aangedreven | Ketentransmissie |
| Transmissiewijze | Hydraulische druk |
| Aantal walsen | 20 rijen gieten |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Op maat | Op maat |
| Voedingsmethode | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Specificatie | 9300 mm x 1400 mm x 1100 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Gebouw |
| Grondstoffen | Aluminium, magnesium, mangaan |
| Voedingsbreedte | 1000 mm |