| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO. | 820 |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı, Duvar |
| Besleme genişliği | 1000 mm |
| Makine Çerçevesi | 400H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-35M/min |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir iletim |
| Gönderim Yöntemi | Hidrolik basınç |
| Lastik seti sayısı | 20 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Besleme yöntemi | Çift el salıncak besleme rağı |
| Spesifikasyon | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | İnşaat |
| Hammaddeler | Alüminyum magnezyum manganez |
| Besleme genişliği | 1000 mm |