| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 820 |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach, Ściana |
| Szerokość podawania | 1000mm |
| Rama maszyny | Rama ze stali 400H |
| Prędkość formowania | 0-35M/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Ciśnienie hydrauliczne |
| Liczba zestawów walcowniczych | 20 rzędów formowania |
| Średnica wrzeciona | Φ70mm (pełny wał) |
| Dostosowany | Dostosowany |
| Metoda podawania | Podwójny stojak do podawania ręcznego |
| Specyfikacja | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Budownictwo |
| Materiały surowe | Magnezowo-manganowe aluminium |
| Szerokość podawania | 1000mm |