| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτός ο εξοπλισμός κοπής γραμμικών οδηγών υψηλού υψομέτρου διαμόρφωσης κυλίνδρων διαθέτει έξυπνη λειτουργία CNC και πλήρη προσαρμογή σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, σχεδιασμένος για επεξεργασία γραμμικών οδηγών υψηλής ακρίβειας και μεταλλικών προφίλ.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με πλαίσιο από χάλυβα 400H, παρέχοντας εξαιρετική δομική σταθερότητα και αντοχή σε κρούσεις για να εξασφαλίσει μεγάλη διάρκεια ζωής. Οι κύλινδροι είναι κατασκευασμένοι από χάλυβα 45#, επεξεργασμένοι με τραχιά περιστροφή, τελική περιστροφή, λείανση εξωτερικής περιφέρειας και ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, η οποία βελτιώνει αποτελεσματικά τη σκληρότητα και την αντοχή στη φθορά, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα διαμόρφωσης.
Με 20 σειρές μονάδων κυλινδρικού μύλου διαμόρφωσης και άξονα Φ70mm, ο εξοπλισμός έχει ισχυρή ικανότητα επεξεργασίας, κατάλληλος για συνεχή διαμόρφωση κυλίνδρων γραμμικών οδηγών. Η χειροκίνητη μέθοδος τροφοδοσίας με κούνημα της σχάρας τροφοδοσίας με τα δύο χέρια εξασφαλίζει ασφαλή και ελεγχόμενη λειτουργία, καλύπτοντας τις απαιτήσεις παραγωγής διαφορετικών παρτίδων.
Μετά τη διαμόρφωση, το σύστημα κοπής ευθύγραμμων οδηγών μπορεί να κόψει τρία τεμάχια εργασίας ταυτόχρονα, πραγματοποιώντας ολοκληρωμένη διαμόρφωση και κοπή. Το έξυπνο σύστημα λειτουργίας CNC πραγματοποιεί ψηφιακό έλεγχο ολόκληρης της διαδικασίας, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα παραγωγής και τη συνέπεια του προϊόντος, και χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή μηχανημάτων, την επεξεργασία υλικού και άλλες βιομηχανίες.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | 820 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη, Τοίχος, Κτίριο |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 400H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-35M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κινητήρας Αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική πίεση |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικού Μύλου | 20 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας με κούνημα διπλών χεριών |
| Προδιαγραφή | 9300mm x 1400mm x 1100mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτες Ύλες | Αλουμίνιο μαγνήσιο μαγγάνιο |