| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που σχεδιάζει και κατασκευάζει εξοπλισμό υψηλής απόδοσης για το σχηματισμό κυλίνδρων και την παραγωγή σωλήνων.Η μηχανή σωλήνα συγκολλημένο με λέιζερ μας ενσωματώνει ακριβή σχηματισμόΦτιαγμένο με αυστηρά πρότυπα κατασκευής και κορυφαία εξαρτήματα, αυτό το μηχάνημα προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα.υψηλή απόδοση, και σταθερή ποιότητα του προϊόντος, καθιστώντας την προτιμώμενη λύση για τους παραγωγούς σωλήνων σε όλο τον κόσμο.
Αυτό το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί ειδικά για 0,6 mm γαλβανισμένη ταινία χάλυβα και υποστηρίζει μια πλήρως αυτόματη ροή παραγωγής: ξετυλίγματος, σχηματισμού κυλίνδρων, συγκόλλησης με λέιζερ, ευθυγράμμισης και συνεχούς κοπής.Η βελτιστοποιημένη διαδικασία εξασφαλίζει σταθερή τροφοδοσία υλικού, ομοιόμορφο σχηματισμό και εξαιρετική ποιότητα συγκόλλησης.και ιδανική ευθεία για διάφορες βιομηχανικές και κατασκευαστικές εφαρμογές.
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας, πάχους 0,6 mm |
|---|---|
| Ύδρευση διαδικασίας | Αποσύνδεση → Σχηματισμός → Ένταξη → Διόρθωση → Μη διακοπτική κοπή |
| Αποσύρτης | Εγχειριτική ένταση, χωρητικότητα φορτίου 2,0 τόνων, μέγιστο πλάτος 400 mm, εσωτερική διάμετρος Φ500 |
| Σχηματισμός Στάσεων | 55 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας τύπου Cr12, HRC55-58 |
| Ταχύτητα | 1-15 m/min (προσαρμόσιμος με μετατροπέα PLC) |
| Εξεργαστής με λέιζερ | Διαμόρφωση υψηλής ισχύος 3 kW |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ + οθόνη αφής |
| Διάσταση | περίπου 25 m × 1,5 m × 1,5 m |