| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για γλασαρισμένα πλακίδια 1110 (Μοντέλο YX24-222-1110) είναι ένας αξιόπιστος εξοπλισμός για την κατασκευή χρωματιστών χαλύβδινων γλασαρισμένων πλακιδίων. Επεξεργάζεται φύλλα πλάτους 1250mm και πάχους 0.3-0.5mm με σταθερή απόδοση και υψηλή ποιότητα διαμόρφωσης.
Αυτό το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με χαλύβδινο πλαίσιο βαρέως τύπου 400H και πλάκες τοιχώματος πάχους 16mm. Χρησιμοποιεί 16-21 σειρές κυλίνδρων διαμόρφωσης από 45Cr, επεξεργασμένους με σκλήρυνση, βαφή, λεπτή τόρνευση και επιχρωμίωση. Ο συμπαγής κύριος άξονας 80mm και ο σερβοκινητήρας 11kW εξασφαλίζουν σταθερή λειτουργία.
Είναι εξοπλισμένο με διπλό ηλεκτρικό ψαλίδι γραμμικής οδήγησης μετά τη διαμόρφωση. Το μαχαίρι και το καλούπι Cr12Mov εξασφαλίζουν καθαρή κοπή και χαμηλό ποσοστό αστοχίας. Το σύστημα ελέγχου PLC με οθόνη αφής και τηλεχειριστήριο εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια κοπής.
Το μηχάνημα συνοδεύεται από διπλό χειροκίνητο πλαίσιο τροφοδοσίας με χειροκίνητο κόφτη. Μπορεί να λειτουργεί συνεχώς με ταχύτητα 4-12m/min για μαζική παραγωγή. Χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια, τουριστικές περιοχές, κιόσκια, ξενοδοχεία, βίλες και άλλα κατασκευαστικά έργα.
| Μοντέλο | 1110 |
|---|---|
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250 mm |
| Κατάλληλο Υλικό | Χρωματιστό χαλύβδινο φύλλο, Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο |
| Πρότυπο Υλικού | Q235 |
| Πάχος Υλικού | 0.3-0.5 mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Τυπικό χάλυβας 400H |
| Πάχος Πλάκας Τοιχώματος | 16 mm |
| Σταθμοί Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | 16-21 σειρές |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr (σκληρυμένο / βαμμένο / λεπτά τορναρισμένο / επιχρωμιωμένο) |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ80 mm |
| Κύριος Κινητήρας | Σερβοκινητήρας 11 kW |
| Μετάδοση | Κίνηση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 4-12 m/min |
| Τύπος Κοπής | Κοπή μετά τη διαμόρφωση, ηλεκτρικό ψαλίδι διπλής γραμμικής οδήγησης |