| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | Maszyna do formowania rolki z lekkiej stali 50-75-100 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Sama maszyna. | Włókna i pozostałe części ich części |
| Liczba przepustek do formowania | 16 |
| Materiał wału | 40CR |
| Struktura transmisji | Przekaz skrzyni biegów |
| Grubość ramy | 35 mm |
| Stacja hydrauliczna pompowania | 11 kW |
| Silnik sekcji cięcia | 2.3kw |
| Prędkość produkcji | 0-60 m/min |
| System sterowania | PLC |