| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | Maszyna do tworzenia rolek podwójnej warstwy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Wymiary zewnętrzne | 6500 mm x 1300 mm x 1200 mm |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 300H |
| Liczba zestawów walcowania | 13-11 formowanie rzędu |
| Materiał z rolki | 45# szlifowanie i galwanizacja szlifowania o szerokości okrągła |
| Materiał szpilkowy | 45 stali |
| Średnica wrotnika | Φ70 mm (włókno stałe) |
| Rodzaj napędzanego | Napęd łańcuchowy |
| Szybkość formowania | 0-35M/min |
| Główna moc silnika | 7.5 kW |
| Elektryczny system sterowania | PLC |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |