| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Küçük ve büyük çatı atölyeleri için idealdir, bu maliyetli yüksek çıkışlı sırt başlığı rulo şekillendirme makinesi, performansı tehlikeye atmadan olağanüstü bir değer sunar.Makinenin hidrolik güç sistemi, kalın metal levhalar için güçlü bir şekillendirme gücü sağlar, PLC kontrolü ise üretim parametrelerini ve profil uzunluklarını kolayca ayarlamayı sağlar.
Düşük gürültü operasyonu, uzun hizmet ömrü ve asgari bakım gereksinimleri ile,Çatı ürünlerini genişletmek ve büyüyen piyasa talebini karşılamak isteyen işletmeler için mükemmel bir yatırımdır..
Bu yüksek verimlilikli endüstriyel sınıf tırmanış kapağı rulo şekillendirme makinesi, otomatik beslemeyi, şekillendirmeyi ve kesmeyi tek bir işlev halinde entegre ederek çatı tırmanışı üretim hatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.kompakt birimMakinenin sağlam hidrolik sistemi, sürekli çalışma için güvenilir güç sağlarken, hassas ruloları galvanizli ve renk kaplı çelik levhaların pürüzsüz ve tekdüze şekillendirilmesini sağlar.
Özel profili kırışıklıkları oluşturan makine özel çatı tasarım gereksinimlerini karşılıyor.Mimarlık ve özel inşaat projeleri için standart olmayan sırt başlığı şekilleri ve boyutlarının esnek üretimini sunarMaksimum giriş genişliği 400 mm ve ayarlanabilir şekillendirme parametreleri ile makine, kavisli çatılar, büyük aralıklı çelik yapılar ve dekoratif çatı uygulamaları için özel sırt başlıkları üretebilir.
Ağır işleme uygun bir çerçeve ve hassas tasarımlı şekillendirme silindirleri ile inşa edilen makine, sıkı boyut toleransları ile tutarlı, kırışıklıksız yamaç kapağı profillerini sağlar.Sürekli yüksek hacimli üretim sırasında bileAyrıca kullanıcı dostu bir kontrol paneli, otomatik kesme fonksiyonu ve her yetenek düzeyinde çalışanlar için güvenli ve verimli bir işleyişi sağlayan güvenlik koruma özellikleri ile birlikte gelir.
| Besleme platformu | Çift elle devreye giren besleme basamağı (kesici ile) |
|---|---|
| Çerçeve Yapısı | 350H bölümlü kaynaklı çelik; Duvar levhası tipinde yapı |
| Duvar levhasının kalınlığı | 14 mm karbon çelik plaka |
| Stasyonları Oluşturmak | 18 satır |
| Ana şaft çapı | Ø70mm (Solut Çubuk) |
| Düşük gerilimli elektrikli bileşenler | Sınır anahtarları, kontaktörler, röleler vb. |
| Dış Voltaj | Üç fazlı 380V, 50Hz |
| Uzunluk Toleransı | ±1mm |
| Toplam Boyutlar (L x W x H) | Yaklaşık 8000 mm x 900 mm x 1600 mm. |