| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Ιδανική για μικρά έως μεγάλα εργαστήρια στέγης, αυτή η οικονομικά αποδοτική μηχανή διαμόρφωσης ρολού για κεφαλές στέγης υψηλής παραγωγής προσφέρει εξαιρετική αξία χωρίς συμβιβασμούς στην απόδοση. Το υδραυλικό σύστημα ισχύος της μηχανής παρέχει ισχυρή δύναμη διαμόρφωσης για παχιά μεταλλικά φύλλα, ενώ ο έλεγχος PLC επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση των παραμέτρων παραγωγής και των μηκών προφίλ.
Με λειτουργία χαμηλού θορύβου, μεγάλη διάρκεια ζωής και ελάχιστες απαιτήσεις συντήρησης, αποτελεί την τέλεια επένδυση για επιχειρήσεις που επιθυμούν να επεκτείνουν τη γκάμα προϊόντων στέγης τους και να καλύψουν την αυξανόμενη ζήτηση της αγοράς.
Αυτή η βιομηχανικού τύπου μηχανή διαμόρφωσης ρολού για κεφαλές στέγης υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί για να βελτιστοποιεί τις γραμμές παραγωγής κεφαλών στέγης, ενσωματώνοντας αυτόματη τροφοδοσία, διαμόρφωση και κοπή σε μία ενιαία, συμπαγή μονάδα. Το στιβαρό υδραυλικό σύστημα της μηχανής παρέχει αξιόπιστη ισχύ για συνεχή λειτουργία, ενώ οι κύλινδροι ακριβείας της εξασφαλίζουν ομαλή, ομοιόμορφη διαμόρφωση γαλβανισμένων και χρωμιωμένων χαλύβδινων φύλλων.
Η μηχανή διαμόρφωσης ρολού για κεφαλές στέγης με προσαρμοσμένο προφίλ καλύπτει μοναδικές απαιτήσεις σχεδιασμού στέγης, προσφέροντας ευέλικτη παραγωγή μη τυποποιημένων σχημάτων και μεγεθών κεφαλών στέγης για αρχιτεκτονικά και εξειδικευμένα κατασκευαστικά έργα. Με μέγιστο πλάτος εισόδου 400mm και ρυθμιζόμενες παραμέτρους διαμόρφωσης, η μηχανή μπορεί να παράγει προσαρμοσμένες κεφαλές στέγης για καμπύλες στέγες, χαλύβδινες κατασκευές μεγάλου ανοίγματος και διακοσμητικές εφαρμογές στέγης.
Κατασκευασμένη με βαριά σκελετό και κύλινδρους διαμόρφωσης ακριβείας, η μηχανή εξασφαλίζει σταθερά προφίλ κεφαλών στέγης χωρίς ρυτίδες με αυστηρές ανοχές διαστάσεων, ακόμη και κατά τη διάρκεια συνεχούς παραγωγής μεγάλου όγκου. Έρχεται επίσης με φιλικό προς το χρήστη πίνακα ελέγχου, αυτόματη λειτουργία κοπής και χαρακτηριστικά ασφαλείας, εξασφαλίζοντας ασφαλή, αποτελεσματική λειτουργία για εργαζομένους όλων των επιπέδων δεξιοτήτων.
| Πλατφόρμα Τροφοδοσίας | Στάση Τροφοδοσίας με Διπλό Χειροκίνητο Μανιβέλα (με Κόφτη) |
|---|---|
| Δομή Σκελετού | Συγκολλημένος Χάλυβας 350H-Section; Κατασκευή Τύπου Πλαϊνού Τοιχώματος |
| Πάχος Πλαϊνού Τοιχώματος | Πλάκα Χάλυβα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 18 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Τερματικοί Διακόπτες, Επαφείς, Ρελέ, κ.λπ. |
| Εξωτερική Τάση | 3-Φάση 380V, 50Hz |
| Ανοχή Μήκους | ±1mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | Περίπου 8000mm x 900mm x 1600mm |