| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Ρολού Στέγης 460 προσφέρει παραγωγή υψηλής ταχύτητας και ακρίβειας για μεταλλικά υλικά στέγης. Τροφοδοτούμενη από ένα προηγμένο σύστημα servo, εξασφαλίζει ακριβή διαμόρφωση και σταθερή λειτουργία καθ' όλη τη διάρκεια της παραγωγικής διαδικασίας.
Οι κύλινδροι διαμόρφωσης κατασκευάζονται από υλικά υψηλής ποιότητας με μηχανουργική ακρίβεια και επεξεργασία σκληρού χρωμίου, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά και μακροχρόνια απόδοση. Σε συνδυασμό με υδραυλικό σύστημα κοπής και έξυπνο έλεγχο PLC, η μηχανή εγγυάται ακριβή έλεγχο μήκους και ομαλή λειτουργία, καθιστώντας την ιδανική για συνεχή παραγωγή.
Σχεδιασμένη με ισχυρή δομή και αξιόπιστα εξαρτήματα, αυτή η μηχανή προσφέρει σταθερή απόδοση ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα παραγωγής. Χρησιμοποιείται ευρέως σε γραμμές παραγωγής λαμαρινών στέγης παγκοσμίως, βοηθώντας τους κατασκευαστές να αυξήσουν την παραγωγικότητα, να μειώσουν το κόστος και να διατηρήσουν σταθερή ποιότητα προϊόντος.
| Εξάρτημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πλατφόρμα Εισαγωγής | Στάντ Τροφοδοσίας με Χειροκίνητη Ρύθμιση (με Λεπίδα Κοπής) |
| Δομή Πλαισίου | Συγκολλημένος Χάλυβας 350H; Κατασκευή Τύπου Πλαϊνού Τοιχώματος |
| Πάχος Πλαϊνού Τοιχώματος | Πλάκα Ανθρακούχου Χάλυβα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 14 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Υλικό Άξονα | Χάλυβας #45 |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας #45 (Ακριβείας, Επιχρωμιωμένος και Θερμικά Επεξεργασμένος) |
| Μέτρηση Μήκους | Περιστροφικός Μετρητής (με Βάση Ολίσθησης Γραμμικής Κίνησης) |
| Εξωτερική Τάση | 3-Φάση 380V, 50Hz |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Τερματικοί Διακόπτες, Επαφείς, Ρελέ, κ.λπ. |